Fot.Jacek Michiej

o nas

Szkoła języka polskiego dla obcokrajowców EASY POLISH została założona w 2005 roku w Warszawie przez Anitę Szwarc, absolwentkę Filologii Polskiej. Jej wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować własne podejście do nauczania języka polskiego.

Priorytetem było stworzenie mobilnej szkoły, która łączy w sobie elastyczność zajęć indywidualnych z gwarancją jakości klasycznej szkoły językowej. Słuchacz sam decyduje o miejscu i częstotliwości zajęć.

Zapewniamy wysoki poziom kursów, których program dostosowany jest do wymagań klienta.

Naszymi klientami są firmy, ambasady, instytucje oraz klienci indywidualni.

Nasza wizja

Szkoła języka polskiego EASY POLISH powstała, by pomóc obcokrajowcom mieszkającym w Warszawie poznać język i kulturę naszego kraju. Jesteśmy po to, by pomóc szybko i skutecznie pozbyć się szoku kulturowego, który zwykle pojawia po przeprowadzce do innego kraju. Staramy się przekazywać wiedzę na temat polskiej kultury w bardzo ciekawy i atrakcyjny sposób. Pomagamy pokochać Warszawę. Obiecujemy, że czas spędzony z nami minie w miłej atmosferze wśród doświadczonych, tryskających energią lektorów.

Idziemy z duchem czasu, śledząc zmiany i nowe metody w nauczaniu języka polskiego. Po prostu lubimy nauczać i nauczamy efektywnie. Już od pierwszych zajęć staramy się używać wyłącznie języka polskiego, co znacznie przyśpiesza jego przyswajanie. Pomocniczo posługujemy się językiem angielskim i hiszpańskim. Uczymy w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być uczeni języka obcego.

 

Najlepszą dla nas nagrodą są postępy w nauce naszych studentów. Większość klientów to osoby z polecenia tych, którzy sami wcześniej z nami się uczyli.

Serdecznie zapraszamy na pierwszą bezpłatną lekcję próbną, a szybko się przekonacie, że warto z nami zostać i .... polecić nas innym :)

 

 

Od kiedy pamięta zawsze bardzo interesowała się językiem polskim. Już w szkole podstawowej przeglądała zeszyty starszego brata w poszukiwaniu błędów językowych. Wybierając studia, kierowała się swoją pasją – ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Opolskim, a później studia podyplomowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz kurs dla lektorów języka polskiego jako obcego. Pasja przerodziła się w zawód. Od wielu lat prowadzi zajęcia języka polskiego jako obcego. 

Studenci cenią ją za wysoki poziom wiedzy merytorycznej, przygotowanie metodyczne, wysoką kulturę osobistą, uśmiech oraz profesjonalne podejście do pracy.

Anita jest zapalonym podróżnikiem. Uwielbia poznawać nowe kultury, odkrywać dotąd nieznane jej smaki regionalnych kuchni. Do jej ulubionej należy kuchnia tajska.

Z każdej wyprawy, oprócz nowych przepisów na egzotyczne dania, obowiązkowo przywozi pamiątkę - kubek do picia herbaty. Obecnie posiada zbiór ponad 300 kubków, a kolekcja wciąż rośnie...

 

Nasi nauczyciele są absolwentami renomowanych polskich uczelni. Oprócz wykształcenia humanistycznego posiadają metodyczne przygotowanie do nauczania języka polskiego jako obcego.

Polish Institute for Foreigners dba o to, by starannie dobierać nauczycieli oraz materiały szkoleniowe do każdego typu kursu. Nasza kadra to profesjonaliści, których nadrzędnym celem jest spełnianie stale rosnących potrzeb klientów. Lektorzy posiadają świetny warsztat metodyczny. Są kreatywni, sumienni, cierpliwi, otwarci, a co najważniejsze, zawsze entuzjastycznie nastawieni do pracy z obcokrajowcami.

anita szwarc

lektorzy

© 2017 by ​EASY POLISH Polish Language School. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now